1 0 3000 0 300 120 30 https://modawygoda.pl 960 0
site-mobile-logo

Które domy podobają się kobietą?

Projekt domu to bardzo istotny element całej inwestycji stojący na drodze spełnienia naszego marzenia. Które projekty najczęściej wybierają kobiety? Na to pytanie odpowiedzi udziali nam serwis elewacyjnie.pl. Modern Barn – projekt domu To hit ostatnich lat w branży projektowej tzw. […]

Projekt domu to bardzo istotny element całej inwestycji stojący na drodze spełnienia naszego marzenia. Które projekty najczęściej wybierają kobiety? Na to pytanie odpowiedzi udziali nam serwis elewacyjnie.pl.

Modern Barn – projekt domu

To hit ostatnich lat w branży projektowej tzw. nowoczesne stodoły, są one chętnie wybierane przez kobiety.

Wyróżnia ją dwuspadowy dach oraz ogromne przeszklenia, wpuszczające do wnętrza naturalne światło. Uzupełnione są one o przestronne tarasy idealne do relaksu z całą rodziną.

Projekt nowoczesna stodoła można zakupić w serwisach, które prowadzą sprzedaż gotowych planów architektonicznych, gdzie są one przygotowywane na zamówienie indywidualne.

Domy w stylu dworkowym

Kobiety lubiące tradycyjną architekturę bardzo często decydują się na domy w stylu dworkowym.

Projekty dworków wzoruje się na tradycyjnych dworkach szlacheckich. Wyróżnia się najczęściej wielospadowy dach oraz ganiek umieszczony w jego centralnej części. Wykończony dekoracyjnymi kolumnami. Sprawdzają się świetnie dla rodziny 2+1 lub 2+2.

Domy tradycyjne

Takie domy nawiązują swoją architekturą do budynków sprzed lat. Proporcjonalna bryła, dwuspadowy dach, dekoracyjne lukarny dachowe, oraz elewacja domu w wersji tradycyjnej. Wyróżniają się one eleganckim wyglądem i funkcjonalnością.

Warto wspomnieć, że budowa domu oczami kobiety całkowicie różni się od budowy domu oczami mężczyzny. Ogromną różnice można zauważyć już na etapie wyboru projektu. Kobiety koncentrują się na wyglądzie a mężczyźni na aspektach technicznych. Dlatego ważne by w tej decyzji osiągnąć porozumienie.

Uncategorized
Previous Post
Twoje perfumy szybko...
Next Post
Jak skutecznie chron...
0 Comments
Leave a Reply