1 0 3000 0 300 120 30 https://modawygoda.pl 960 0
site-mobile-logo

Rajstopy modelujące – dzięki nim wyszczuplisz swoją figurę!

Rajstopy nie tylko mogą być eleganckim lub unikatowym dodatkiem do stylizacji. Za ich pomocą można również wymodelować swoją sylwetkę. Jak to zrobić? Zobacz triki, które są w tym pomocne! Wyszczuplające kolory i wzory rajstop – co wybrać? Najlepszy rezultat można […]

Rajstopy nie tylko mogą być eleganckim lub unikatowym dodatkiem do stylizacji. Za ich pomocą można również wymodelować swoją sylwetkę. Jak to zrobić? Zobacz triki, które są w tym pomocne!

Wyszczuplające kolory i wzory rajstop – co wybrać?

Najlepszy rezultat można uzyskać wtedy, gdy wybierze się odpowiednie kolory i wzory rajstop umożliwiające uzyskanie efektu wyszczuplenia. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Jaki kolor rajstop wyszczupla? Zdecydowanie najpopularniejsza jest czerń, która pozwala na nadanie sylwetce smukłego wyglądu. Czarne rajstopy – te półprzezroczyste oraz kryjące – mają przy tym uniwersalne zastosowanie i mogą sprawdzić się jako element wielu stylizacji. Poza czernią warto też zwrócić uwagę na inne ciemniejsze kolory, a wtedy, gdy poszukuje się rajstop cielistych, na te w lekko ciemniejszym odcieniu od skóry.

Jakie wzory rajstop wyszczuplają? Najlepiej zdecydować się na rajstopy, które mają pionowe wzory, na przykład w formie prążków, pasków, szwu z tyłu czy też delikatnych ornamentów kwiatowych. Również efekt wyszczuplenia nóg można uzyskać dzięki wykorzystaniu rajstop z drobnymi wzorkami, na przykład kropeczkami, serduszkami czy kabaretek z małymi oczkami. Najlepiej wybierać wtedy rajstopy czarne o półprzezroczystym wykończeniu.

Rajstopy push up – modelują pośladki i wyszczuplają talię

Jeżeli chcesz wyglądać efektownie, możesz również zdecydować się na rajstopy modelujące pośladki i talię, czyli na rajstopy push up. Obecnie dostępne są one w ofercie różnych producentów, dlatego można kupić je bez problemów.

Rajstopy tego typu mają specjalną budowę, która pozwala na podniesienie pośladków w górę oraz spłaszczenie talii. Są one zatem podobne do bielizny modelującej i świetnie sprawdzają się zamiast niej, na przykład do pracy albo na imprezy.

Rajstopy push up można kupić w różnych grubościach oraz kolorach, na przykład jako cienkie rajstopy cieliste czy grubsze rajstopy w czarnym kolorze.

Z czym nosić rajstopy, by uzyskać efekt wyszczuplenia?

Żeby uzyskać efekt wyszczuplenia, warto również odpowiednio komponować swoje stylizacje. Wtedy rajstopy będą mogły wysmuklić nogi i całą figurę tak, aby prezentowała się efektownie.

Najlepiej łączyć ze sobą rajstopy z obuwiem w podobnym kolorze. Wobec tego wtedy, gdy zamierzamy włożyć rajstopy czarne, najlepiej dobrać do nich czarne buty. Do rajstop w kolorze cielistym mogą świetnie wyglądać buty nude, ale również te czarne lub w innych szałowych kolorach, na przykład czerwonym.

Warto też pamiętać o wykorzystaniu odpowiednich krojów ubrań, które umożliwiają wymodelowanie sylwetki. Świetnie nadają się do tego celu sukienki o kroju kopertowym, empire czy sukienki z dekoltem w kształcie litery V. Warto wtedy również zdecydować się na ciemniejsze barwy oraz na drobniejsze wzory, które nie przytłoczą sylwetki i nadadzą jej lekki i smukły wygląd.

BieliznaModa
Previous Post
Noś się modnie - 6...
Next Post
Dlaczego muzyka laty...
0 Comments
Leave a Reply