1 0 3000 0 300 120 30 https://modawygoda.pl 960 0
site-mobile-logo

Czarne rajstopy – nieśmiertelna i bezpieczna klasyka

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne. W pierwszym odruchu czarne rajstopy kojarzą się z ikoną mody, jaką stanowiła nieśmiertelna Księżna Diana. Chętnie stawiała ona na ponadczasową klasykę […]

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

W pierwszym odruchu czarne rajstopy kojarzą się z ikoną mody, jaką stanowiła nieśmiertelna Księżna Diana. Chętnie stawiała ona na ponadczasową klasykę i zakładała czarne, kryjące rajstopy. Z całą pewnością posiadała ona wiele naśladowczyń i mimo iż moda co roku robi kroki milowe, jedno się zmienia, a co innego wraca do łask, to czarne rajstopy z pewnością nie będą stanowiły faux pas, szczególnie w stylu stonowanej elegancji.

Rajstopy damskie – podstawa elegancji

Z pewnością jeśli mamy wyglądać elegancko, czy to w pracy czy na oficjalnym wyjściu to nie wypada zakładać spódniczki czy sukienki przy gołych nogach. Nawet latem koniecznością są rajstopy damskie, jednak wówczas należy wybrać takie odpowiednio cienkie. Rajstopy można nosić niezależnie od wielu czy okazji, wystarczy dobranie odpowiedniego rodzaju i już wyglądamy pięknie.

Rajstopy czarne w każdym wieku

Dla dzieci chętniej wybieramy białe lub wzorzyste, ale w niektórych nowoczesnych stylizacjach sprawdzą się również rajstopy czarne, np. ze złotym lub srebrnym połyskiem. Nastolatka może dobrać czarne kryjące rajstopy do tzw. stroju galowego, dorosła kobieta do pracy, a starsza pani z pewnością również poczuje się dobrze właśnie w takim rozwiązaniu.

Rajstopy jako dodatek

Element stroju, jakim są rajstopy kobiece, to z całą pewnością coś zbyt mało docenianego. Dlaczego? Pomijamy rajstopy kobiece i postrzegamy je jako coś niemal nie istniejącego. Zwykle nie są ani bielizną, ani dodatkiem. Właściwie same nie wiemy czym one mają być. Warto jednak zauważyć, że mogą one wpływać na to jak same się czujemy i jak jesteśmy postrzegane. Często stanowią podstawę budowania wizerunku, jeden mocniejszy akcent z wzorem czy stonowane tło dla reszty stroju, który ma zwracać uwagę. Rajstopy nie są więc, bez znaczenia, ale dlaczego tak je traktujemy?

Artykuł został znaleziony na poprzedniej wersji domeny, został przywrócony ponieważ informacje w nim zawarte mogą być dla kogoś pomocne.

Previous Post
Kiedy i czemu warto ...
Next Post
Piękne nogi w rozmi...
0 Comments
Leave a Reply