Rajstopy wzorzyste podkręcą twoją stylizację

Rajstopy wzorzyste podkręcą twoją stylizację

Większość kobiet posiada co najmniej kilka par rajstop – tak nawet jeśli nie nosi spódnic i sukienek, to rajstopy się przydają, chociażby zimą pod spodnie, aby nie zmarznąć. Ich różnorodność jest ogromna. Chętnie sięgamy np. po kabaretki, jednak zakładamy je tylko wtedy, gdy jest  ku temu odpowiednia okazja. Jednak popularne są również inne wzory.

Rajstopy we wzory a charakter naszej stylizacji

Jeśli dobierzemy odpowiednie rajstopy we wzory do naszej stylizacji, możemy niemal całkowicie odmienić jej charakterystykę. Dodają one młodzieńczej i jednocześnie nieco szalonej odmiany naszym modowym wyborom, bo takie właśnie są.

Rajstopy wzorzyste w natarciu

Z pewnością korzystne jest posiadanie przynajmniej jednej pary w swojej komodzie. Dlaczego? Gdyż rajstopy wzorzyste są możliwością zwalczenia nudy i monotonii naszej garderoby i już wykorzystując zaledwie jeden ich rodzaj stworzymy co najmniej kilka ciekawych kombinacji, które z pewnością będą przyciągać spojrzenia.

Niedoceniane rajstopy

Najczęstszą rolą rajstop jest jedynie korygowanie nóg, ich przyciemnianie czy sprawianie wrażenia, że są zgrabniejsze. Z koeli jesienią i zima zakładamy je pod sukienkę czy spódnicę, aby stanowiły barierę dla chłodu i były rodzajem cienkich spodni. Większość osób nie uznaje ich nawet za rodzaj akcesoriów, tylko spycha do roli tła lub tylko elementu uzupełniającego zakładanego pod spód. Jednak raczej nie da się w taki sposób odnosić do rajstop wzorzystych, z wyraźnym deseniem, które same w sobie stają się ozdobą naszego stroju.

O czym pamiętać zakładając rajstopy we wzory?

Przede wszystkim warto pilnować zasady, że im wyraźniejszy wzór na rajstopach tym prostsza oraz skromniejsza powinna być reszta stroju. Niech najważniejszy kolor na rajstopach komponuje się w tymi w stroju. Warto również pamiętać że pionowe wzory wydłużają nogi, a poziome odwrotnie. Duże i geometryczne wzory sprawdzą się w połączeniu z gładkimi i jednolitymi sukienkami czy spódnicami. Jednocześnie zaleca się stawianie na buty na obcasie, które wysmuklą nogi. Jeśli wzór na rajstopach chcesz założyć do pracy to postaw na klasykę i vintage. Unikaj butów z odkrytymi palcami przy rajstopach i baw się kolorami. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *