Rajstopy do zadań specjalnych

Rajstopy do zadań specjalnych

Rajstopy to rodzaj drugiej skóry i pełnią na naszych nogach różne funkcje. Mają korygować nogi, sprawiać, że wyglądamy bardziej elegancko, zimą chronią przed chłodem, jednak mogą również przeciwdziałać powstawaniu żylaków, pomagać w ich leczeniu, czy wyszczuplać i modelować sylwetkę.

Rajstopy przeciwżylakowe na ratunek

Żylaki są powszechnym kobiecym problemem, ich pojawianie się jest często następstwem ciąży, ale również stojącej pracy czy nawet braku ruchu, słowem wszystkiego co może wpływać na pogorszenie krążenia. Rajstopy przeciwżylakowe są dostępne w różnych wariantach, gdzie stopnień ucisku jest na odpowiednio dobranym do zmian poziomie. Jeśli dopiero zaczynają pojawiać się obrzęki i uczucie ciężkich nóg najlepiej dobrać takie o słabym ucisku, aby skutecznie zapobiegać pojawianiu się zmian.

Rajstopy uciskowe przynoszą ulgę

Żylaki to z pewnością bolesny problem i potrafią dać się we znaki. Rajstopy uciskowe są rozwiązaniem polecanym w walce z tą dolegliwością również przez lekarzy. Jest to więc produkt, który istotnie pomaga, jednak koniecznością jest dobranie odpowiedniego poziomu uciskania do skali naszego problemu. Są one różnej grubości i można je nosić pod spodnie, jak i do spódnicy czy sukienki.

Wyszczuplanie rajstopami

Zakładamy rajstopy wyszczuplające w różnych sytuacjach, jednak ich najważniejszą rolą jest wygładzenie naszej sylwetki, sprawienie wrażenia większej jędrności i ukrycie fałdek. Niezwykle chętnie korzystają z nich kobiety po porodach, które nie zdążyły jeszcze doprowadzić swojego ciała do stanu wcześniejszego a czeka je większe wyjście. Jednak nie tylko, rajstopy wyszczuplające sprawdzają się u wielu pań, które zwyczajnie chcą wyglądać doskonale w każdej sytuacji i zbierać zazdrosne spojrzenia koleżanek, nawet jeśli ciało nie jest w pełni na tip top.

Rajstopy modelujące – jak mogą pomóc?

Wyszczuplanie za pomocą rajstop można również rajstopy modelujące. Są one tak stworzone aby modelować brzuch, uda czy pośladki, albo wszystko jednocześnie. Dzięki takiemu trikowi wychodząc na imprezę w pięknej sukience nasze ciało będzie się pod nią idealnie prezentować i nie ma obaw, że pojawi się gdzieś jakaś niechciana fałdka. Rajstopy modelujące w ilości co najmniej jednej pary powinny występować w każdej damskiej szafie. Każda z nas może przecież czasem gdzieś wyjść i wyglądać jak milion dolarów. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *