Pończochy samonośne – rozwiązanie nie tylko na randkę

Pończochy samonośne – rozwiązanie nie tylko na randkę

Pończochy to część damskiej garderoby dość powszechnie kojarzona z seksapilem, a dobie wszechobecnego feminizmu strach wspominać słowa stosunkowo starej polskiej piosenki, jednak idealnie tutaj pasuje „seksapil, to nasza tajna broń kobieca”. Jakby na to nie patrzeć, to krótkie zdanie mimo wielu różnić poglądów ma w sobie ogrom prawdy, a niemal każda kobieta potrafi wykorzystywać swoje atuty dla wymiernych korzyści. Często jednak potrzebujemy niewielkiego bodźca, który sprawi, że poczujemy  się naprawdę kobiece i seksowne i mogą nim być pończochy samonośne.

Kiedy zakładać pończochy samonośne?

Tradycyjne pończochy wymagają założenia specjalnego pasa, który będzie je utrzymywał na właściwym miejscu, w związku z tym ich założenie i noszenie na co dzień wydaje się nieco uciążliwe. Pończochy samonośne to rozwiązanie dla każdej kobiety, niezależnie od okazji. Dostępne są one w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopierzemy takie pasujące do służbowego dress codu, czy odpowiednie na wieczór na wielki bankiet czy randkę.

Jak się utrzymują?

Pończochy samonośne pod koronkowym wykończeniem, posiadają specjalne elementy sylikonowe, które sprawiają, że utrzymują się one we właściwym miejscu. Jednak z pewnością dla wielu osób istotne będzie, że mogą one wyglądać równie spektakularnie i robić podobne wrażenie to tych klasycznych noszonych z pasem.

Samonośne pończochy dla puszystych

Na rynku dostępne są samonośne pończochy dla puszystych. Szeroka gama rozmiarów sprawia, że każda kobieta niezależnie od tego ile waży może poczuć się wyjątkowo kobieco i zaskoczyć swojego partnera wyjątkowym wyglądem, i częścią garderoby, której prawdopodobnie się nie spodziewał. Pończochy samonośne są idealnym rozwiązaniem dla bardziej tęgich pań, gdyż idealnie się trzymają i nie wymagają zakładania pasa, co mogło być kłopotliwe.

Pończochy samonośne pod sukienkę

Jest to rozwiązanie które świetnie sprawdzi się pod obcisłą sukienkę. Zakończenie pończoch znajduje się bowiem na udach, dzięki czemu mamy pewność, że elementy pasa nie będą odznaczać się na jej delikatnym materiale na brzuchu. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *