Najdroższa bielizna na świecie

Najdroższa bielizna na świecie

Marka Victoria’s Secret to klasa sama w sobie. Pokazy bielizny przyciągają znanych i lubianych, ikony świata mody, kina i muzyki. Dla modelki możliwość wystąpienia w pokazie jest jednym z największych osiągnięć w karierze i może stanowić trampolinę do sławy.

Luksusowa bielizna damska – dla wybranych

Każda nowa kolekcja prezentowana jest w określony sposób. Pokaz zostaje podzielony na kilka części tematycznych. Jednak za najważniejszy element całej imprezy uznaje się prezentację „Fantasy bra” czyli najdroższego stanika na świecie, którego wartość waha się w granicach od 1 do 15 mln dolarów.

Victoria’s Secret – ekskluzywna bielizna damska

Pokazy tej marki to niezwykle wyczekiwane wydarzenie. Najpiękniejsze modelki nazywane Aniołkami Victoria’s Secret i prezentowana przez nie najdroższa na świecie ekskluzywna bielizna damska.

Bielizna na codzień i nie tylko

Z pewnością elegancka bielizna damska tej marki nie jest codziennie noszona przez rzesze kobiet, gdyż możliwość jej nabycia uznaje się raczej za luksus. Z pewnością jednak popularność modowych pokazów bielizny rośnie ponieważ już od dawna, nie jest to część naszego stroju, którą należy skrywać przed światem, a wręcz przeciwnie może ona nadać charaktery całej stylizacji.

Inne marki w natarciu

Już od jakiegoś czasu można obserwować, jak elegancka bielizna damska, wręcz biżuteryjna wychodzi spod igły innych marek z tej kategorii, a modele, które podziwiamy na niesamowitych pokazach organizowanych przez Victoria’s Secret można uznać wręcz za rodzaj dzieła sztuki. Jak zdefiniować to,co oglądamy na pokazach? To przede wszystkim luksusowa bielizna damska, która wzbudzała i będzie wzbudzać niesłabnący zachwyt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *