Jakie rajstopy wybrać na randkę?

Jakie rajstopy wybrać na randkę?

Randka, a szczególnie ta pierwsza to wyjątkowo stresujące wydarzenie. Dopiero co poznałyśmy nowego faceta, a pierwsze wrażenie robi się tylko raz, więc chcemy zaprezentować się idealnie. Sukienka, spódniczka, seksowne rajstopy to zestaw obowiązkowy. W końcu każda z nas chce zaprezentować się najlepiej jak to możliwe.

Seksowne rajstopy na randkę

Ich rodzajów jest zatrzęsienie i wiele zależy oczywiście od naszego gustu i upodobań. Ponadczasowo seksowne pozostają oczywiście rajstopy kabaretki, które kojarzą się z wąskimi paryskimi uliczkami i Moulin Rouge, czyli sławetnym francuskim kabaretem. Tańczące tam aktorki nosiły rajstopy kabaretki, które stamtąd też posiadają swoją nazwę. Na randkę nadają się świetnie, jednak trzeba przy nich uważać zresztą stroju, gdyż same w sobie mogą być wyzywające, a w połączeniu ze zbyt krótką spódniczką stać się nawet wulgarne.

Rajstopy seksowne na randkę i imprezę

Kobiety lubią wyglądać nieco wyzywająco, ale w taki sposób aby intrygować a nie zdradzać zbyt wiele, dlatego chętnie sięgają po rajstopy seksowne. Znajdujemy w sklepach różne ich odmiany, które potrafią skutecznie podkreślić odpowiednie elementy sylwetki, dzięki czemu wyglądamy jeszcze piękniej.

Inne rodzaje rajstop na randkę

Rajstopy push up świetnie sprawdzą się na randkę, bo dzięki swoim właściwością i odpowiedniemu uciskowi sprawiają, że ciało wygląda jeszcze jędrniej i piękniej niżeli zazwyczaj. W ten sposób unikamy widoczności fałdek i jednocześnie wszystko „podnosi się do góry”. Efekt jest podobny do tego, jak w stanikach z taką opcją, tylko że rajstopy push up modelują dolne partie ciała.

Wydłuż nogi – bądź zmysłowa

Ciekawą opcją są rajstopy ze szwem. Założone na randkę z pewnością wzbudzą ciekawość, a może nawet pożądanie. Na tylnej części nogi poprowadzony jest w nich ponowy szew od samego dołu do samej góry, co sprawia, że nasze nogi zostają wyraźnie, optycznie wydłużone. Rajstopy ze szwem sprawdzą się do długości midi i mini, są niezwykle seksowne i kobiece, więc to idealne rozwiązanie na randkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *