Cieplutkie rajstopy na zimę

Cieplutkie rajstopy na zimę

Gdy temperatura za oknami spada poniżej zera, nie oznacza to, że możemy pozwolić sobie aby gorzej wyglądać. W niektórych kręgach zwykło się mawiać, że dla urody czy wyglądu trzeba cierpieć, czy istotnie? A może sprawdzi się zastosowanie pewnych trików, które sprawią, że stylizacja będzie bardziej zimowa, ale nadal modna i piękna, a my nie będziemy marznąć już na progu domu?

Grube rajstopy zimową porą

W porze jesiennej i zimowej jeśli nadal chcemy nosić spódniczki i sukienki warto zdecydować się na grube rajstopy, które zapewnią nam przynajmniej minimum komfortu cieplnego . Można je również zakładać pod spodnie, tworzą ubiór na tzw. cebulkę, dzięki czemu z pewnością będzie nam cieplej.

Czy nie będę źle wyglądać?

Niektóre Panie obawiają się, że rajstopy grube zepsują efekt, lub odstrasza je już same słowo „grube”, bo jak niby mają w nich wyglądać ich nogi? To oczywiście żart, ale takie postrzeganie może mieć miejsce. Nic bardziej mylnego. Można postawić na klasyczne, czarne, kryjące rajstopy, które zrobią świetną robotę dla naszych nóg. Cudownie w porze zimowej wyglądają również wzorzyste rajstopy, które mogą idealnie wkomponować się w resztę stroju. Warto mieć w szafie rajstopy grube, bo marznięcie i jego konsekwencje, to z pewnością nic przyjemnego.

Na zimę – może rajstopy 100 DEN?

Na rynku dostępne są rajstopy najrówniejsze grubości. Jeśli zaliczamy się do zmarźlaków, to z całą pewnością warto wybrać możliwie najcieplejszy model. Jednym z nich będą rajstopy 100 DEN, które ochronią nas przed siarczystym mrozem w drodze do i z pracy. Jednak nie jest to rozwiązanie w którym powinniśmy aktywnie spędzać czas zimą, no chyba że założymy na nie odpowiednie spodnie.

Optymalna grubość rajstop

Jeśli zależy nam na ciepłych rajstopach jesienno-zimowych, które będziemy ubierać do sukienki czy spódnicy, lub pod spodnie w chłodniejsze dni, najlepiej zdecydować się na rajstopy 60 DEN. Nie będą ani za grube ani za cienkie i z pewnością będziemy z nich zadowolone. Rajstopy 60 DEN to rodzaj kompromisu pomiędzy tymi najgrubszymi, a ulubionymi wielu kobiet cienkimi. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *